1 Kus

ISOS 27.5 Trail

26 990 Kč

29 990 Kč (s dph)

-3 000 Kč

Zaváděcí cena!

Další informace

Popis

VZHLEDEM K MALÉMU MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK A VARIABILITĚ POŽADAVKŮ PRO ROZMĚR 27,5 VÁM PO ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVCE A DOMLUVĚ KOLA ZAPLETEME.

Modely Quai ISOS 27,5 a 29 jsme zcela přepracovali s použitím zkušeností získaných při vývoji enduro ráfků ISOS 33. Nyní s velkou rezervou odpovídají modernímu náročnému xc a trailovému pojetí jízdy.

Novinky:

-        Nové vrstvení karbonu pro vyšší pevnost

-        2,5 mm “hookless” vyztužená patka

-        Quai náboje

-        Pillar Wing výplet

-        Nová grafika 

Pro inovaci jsme využili naši ověřenou a patentovanou technologii RSL. Zcela jsme přepracovali vrstvení karbonu a získali tak výrazně lepší pevnost při zachování stejné váhy a 25 milimetrech vnitřní šířky ráfků. Vytvořili jsme zcela novou, 2,5 mm silnou, „hookless“ patku ráfku, která dokáže rozložit sílu případného nárazu a umožní snadnější instalaci pneumatik. Nové ráfky ISOS jsou nyní až o 20% pevnější než ráfky využívající klasické konstrukce.

Vzhledem ke stále více technickému pojetí jízdy jsme se rozhodli využít námi vyvinuté náboje Quai. Náboje Quai využívají odolný Cr-Mo ořech vlastní konstrukce, který sází na šest praporků a jemnější rohatku s 102 zuby. Výsledkem je velmi rychlá odezva v technických pasážích, protože rozdíl mezi jednotlivými zuby je pouze 3,5 stupně. Přidejte k tomu 2 průmyslová ložiska v předním a 4 ložiska v zadním náboji. Náboje mají ve zkratce výbornou výdrž, jsou skvěle funkční a mají velmi dobrou váhu.

Používáme nové aerodynamické, odlehčené dráty Pillar Wing, které jsou určeny pro vysoké tenze a eliminují slabá místa klasických plochých drátů. Nechybí ani zpevnění proti překroucení. V neposlední řadě je třeba zmínit i nový decentní design nálepek. 

Nové ISOS 29 a 27,5 vynikají výsoce efektivním přenosem energie šlapání, bezkonkurenční pevností a odolností.

Součástí balení jsou barevné samolepky pro změnu barvy loga, bezdušová páska a bezdušové ventilky. 

Prosím, do poznámky v objednávce uveďte, jaký chcete ořech - Sram XD nebo Shimano. Ořechy Shimano Spline zatím nejsou dostupné. 

Specifikace

Specifikace

Váha 1540g
Přední náboj Quai
Zadní náboj Quai, 6 děr, SRAM XD/Shimano 10/11 spd - uveďte do poznámky
Offset 3mm
Dráty Pillar Wing
Typ drátu Přímé
Průměr drátu 2.0 - (0.9x2.2) - 2.0 mm
Přední počet drátů 28
Zadní počet drátů 28
Napětí drátu 120 Kgf max
Kompozit karbonu T700, T800
Pletení karbonu UD
Vnější šířka 30 mm
Vnitřní šířka 25mm
Tubeless ready ano

Recenze

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ISOS 27.5 Trail

ISOS 27.5 Trail

Karbonová kola Quai ISOS 27,5 PRO

Doplňky